Бобринецька міська територіальна громада

З нагоди 255-ої річниці з Дня заснування міста Бобринець відбулася церемонія покладання квітів

Дата: 24.09.2022 11:18

24 вересня у Свято-Миколаївському храмі відбулась молебень за рідне Бобринець, за захисників та захисниць, за мир в Україні й світі, яку провів отець Володимир Ткаченко.

З нагоди відзначення  255-ої річниці з Дня заснування міста Бобринець міський голова Леонід Кравченко, перший заступник міського голови Валентин Музика, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, ЖКГ, Бобринецької міської ради Євгеній Кулик та секретар Бобринецької міської ради Світлана Торіна поклали квіти до стели загиблим воїнам АТО, пам’ятника митрофорному протоієрею отцю Юрію Онисько, пам’ятнику загиблим вчителям та учням міста, пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам та учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, пам’ятника Невідомому солдату. Відвідали місця поховань захисників України, поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять.