Привітали працівників дошкільної та позашкільної освіти

Дата: 25.09.2022 12:24

Фото без опису

25 вересня святкують професійне свято представники дошкільної та позашкільної освіти – Всеукраїнський день дошкільної та  День позашкільної освіти.

Традиційно в цей день, на адресу всіх дошкільних та позашкільних закладів та працівників, звучать слова вітань і поздоровлень. З цієї нагоди міський голова Леонід Кравченко привітав та оголосив Подяку Бобринецької міської ради за сумлінну працю, професійну майстерність, вагомий особистий внесок у справу виховання підростаючого покоління та з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля та Дня позашкілля:

КАСПЕРСЬКОМУ  Володимиру Володимировичу - робітнику з комплексного обслуговування та ремонту будівель Бобринецького дошкільного навчального закладу №2 «РОМАШКА;

ПОЧКАЙ Руслані Дмитрівні - кухарю  Бобринецького дошкільного навчального закладу №1 «СОНЕЧКО»;

СКРИПНИК Зінаїді Федорівні - завідуючій господарством Бобринецького дошкільного навчального закладу №2 «РОМАШКА»;

СКОРОПАД Наталії Анатоліївні - керівнику гуртка комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»;

ТРИГУБ Єлизаветі Юріївні - вихователю Бобринецького дошкільного навчального закладу №2 «РОМАШКА»;

ЧЕБАН Наталії Миколаївні - кухарю  Бобринецького дошкільного навчального закладу №1 «СОНЕЧКО».

Усім працівникам дошкільної та позашкільної освіти сердечна вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей.

Бажаємо вам міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця і здійснення мрій. Хай небо над нашими головами буде мирним і яскраво-блакитним, а всі діти – усміхненими й щасливими.