З Днем рятівника!

Дата: 17.09.2022 08:01

Фото без описуШановні рятівники, вогнеборці, ветерани пожежної служби!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем рятівника! Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від різних стихій. «Запобігти. Врятувати. Допомогти» — це гасло найточніше характеризує Ваші нелегкі будні. Кожен із Вас — Герой нашої сучасності, адже порятунок людського життя – неймовірно відповідальна та складна робота. Вам завжди доводиться бути першими там, де людям вкрай потрібна допомога, в епіцентрі будь-якого лиха, ризикувати власним життям. Але щоразу Ви мужньо доводите відданість своїй справі, справжній професіоналізм й таку потрібну сьогодні людяність.

З нагоди професійного свята прийміть щиру подяку за Вашу сміливість та готовність у будь-яку мить прийти на допомогу. Щиро бажаємо кожному з Вас і Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя і добра. Віримо, що Ваші високі ділові якості, відданість присязі, честі й дорученій справі, помножені на знання та досвід, будуть і надалі спрямовані на достойне виконання відповідальних завдань.