З Днем фармацевтичного працівника!

Дата: 17.09.2022 08:00

Фото без описуШановні працівники фармацевтичної галузі!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди професійного свята - Дня фармацевтичного працівника!

Фармацевт — відповідальна професія. Ваша праця потребує багато досвіду та знань, любові до людей та співчуття, вона дуже важлива і почесна. Адже фармацевтична галузь залишається важливою складовою частиною системи охорони здоров’я: хто краще за фармацевтів знає, які ліки допоможуть впоратися із недугою, вміє їх створити чи правильно зберігати. Своєю наполегливою працею Ви щодня забезпечуєте населення громади якісними і доступними лікарськими засобами, намагаєтеся відповідати сучасним ринковим вимогам. Переконаний, що Ваша відданість справі, фаховий досвід і глибокі знання й надалі слугуватимуть збереженню здоров’я української нації.

У цей святковий день прийміть привітання та побажання подальшого професійного вдосконалення, міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя! Нехай праця на благо людей приносить Вам тільки задоволення та прибуток, а доброзичливість, уважність і професіоналізм плідно сприяють творчому натхненню та новим звершенням!

З повагою Бобринецька міська рада, депутатський корпус та виконавчий комітет