Бобринецька міська територіальна громада

До уваги мешканців громади !

Дата: 15.09.2022 11:18

Бобринецьким РЕМ ПрАТ «Кіровоградобленерго» будуть проводиться  планові  роботи в розподільчих мережах міста.  В зв’язку з чим буде відсутнє електропостачання 20 вересня 2022 року в 24 ДПРЧ (пожежна частина ) та 21, 26, 28, 30 вересня 2022 в ПТУ 32 . В ці дні орієнтовно 3  8:00 до 17:00 години не працюватиме система оповіщення ( сирени ) на даних об’єктах при отриманні сигналу «Повітряна тривога».

Прохання до мешканців міста бути уважними, орієнтуватись на звуки інших сирен міста, Телеграмканал «Інформування Бобринець», групу Вайбер «СИРЕНА Кіровоградщина», повідомлень по телебаченню та радіомовленню.

Не ігноруйте сигнали тривоги. В разі отримання сигналу «Повітряна тривога» пройдіть в найближче укриття.