Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 09.09.2022 18:12
Кількість переглядів: 194

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020р. №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013р. №631 і від 11 жовтня 2016р. №710».

  1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в

Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БОБРИНЕЦЬКА ЛІКАРНЯ" БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, 27200, Україна , Кіровоградська обл., Бобринецький р-н., м. Бобринець, вул. 16 Березня, буд. 82; код за ЄДРПОУ – 01995108

 2.   Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): КОД  Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція Розчини  ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція Розчини  (Кислота амінокапронова розчин для інфузій 50 мг/мл по 100 мл (Aminocaproic acid), Декасан  розчин 0,2 мг/мл по 100 мл (Decamethoxine), Ксилат, розчин для інфузій по 200 мл (Electrolytes in combination with other drugs), Пентоксифілін,  розчин для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл в ампулі №10 (Pentoxifylline), Налбуфін розчин для ін'єкцій 10 мг/мл  по 1мл ампулі №10 (Nalbuphine), Новокаїн розчин для ін'єкцій 5 мг/мл по 200 мл (Procaine), Реосорбілакт розчин для інфузій по 200 мл (Electrolytes in combination with other drugs), Тівортін розчин для інфузій 42 мг/мл по 100 мл (Arginine hydrochloride), Тіворель розчин для інфузій по 100мл (Comb drug) , Трисоль розчин для інфузій по 200 мл (Comb drug), Кейдекс 25мг/мл ампула 2 мл,№5 (Dexketoprofen), Лаксерс, порошок для розчину для ін'єкцій по 1000 мг/ 1000 мг по 1 флакону з порошком у пачці з картону (Cefoperazone and beta-lactamase inhibitor), Лодиксем, розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 2 мл в ампулі №10(Mexidol),  Нейроцитин розчин для інфузій по 100 мл (Electrolytes in combination with other drugs), Ксаврон розчин для ін’єкцій, 1,5 мг/мл, по 20 мл в ампулі  №10(Edaravone) .

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-09-09-006888-a

4. Відкриті торги;

5. Очікувана вартість закупівлі: 220000 грн. 00 коп. ( Двісті двадцять тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ;

    Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України затверджена примірна методика визначення очікуваної вартості предмета закупівлі від 18.02.2020 №275, якою передбачені методи визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: 1) здійснення пошуку, збору та аналіз загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо; 2) отримання комерційних (цінових ) пропозицій від виробників, офіційних представників (дилерів), постачальників; 3) у разі обмеження конкуренції на ринку певних товарів та враховуючи їх специфіку при розрахунку використовуються ціни попередніх закупівель аналогічного товару та/або минулих періодів (з урахуванням індексу інфляції, зміни курсів іноземних валют). Відповідно до вказаної методики, при визначені очікуваної вартості предмету закупівлі товарів, робіт та послуг використовується один із методів формування очікуваної вартості предмету закупівлі та проведення моніторингу цін для подальшого укладення договорів. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося із застосуванням одного з методів вищевказаного порядку, а саме проведений моніторинг цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель «Прозоро», тощо.

5. Обсяги закупівлі – 15 найменувань.

6. Строк поставки – до 31.12.2022 року

7. Товар має  відповідати наступним вимогам:

  

Загальні вимоги:

 Запропоновані учасником товари повинні відповідати наступним медико-технічним та        

якісним вимогам:

1. Запропоновані Учасником лікарські засоби повинні бути належним чином зареєстровані в Україні та дозволені до застосування у медичній практиці. Для підтвердження зазначеної вимоги, учасникам у складі своїх тендерних пропозицій необхідно надати гарантійний лист, що товар при поставці буде супроводжуватися реєстраційними посвідченнями на лікарські засоби або іншими документами щодо підтвердження реєстрації, передбаченими чинним законодавством України.

2 Поставка лікарських засобів здійснюється за рахунок Учасника згідно заявки замовника протягом 3-х робочих днів з моменту отримання заявки (телефоном, факсом, листом). Учасник повинен мати усі необхідні дозволи на право реалізації в заклади охорони здоров'я та поставляти товар з документальним підтвердженням відповідності лікарського засобу, а саме: копії реєстраційних посвідчень або копії свідоцтв про державну реєстрацію; копії сертифікатів якості кожної серії лікарського засобу щодо дозування, лікарської форми, номер серії, кількості, назви виробника лікарського засобу, а також видаткові накладні (надати копії документів , які свідчать про якість товарів, що пропонуються учасником або гарантійний лист учасника про те, що на момент поставки ним буде надано зазначені документи.)

3. Постачальник повинен забезпечувати належні умови зберігання та транспортування лікарських засобів з дотриманням умов «холодового ланцюга». Тара та упаковка повинна відповідати вимогам, встановленим до даного виду товару і захищати лікарській засіб від пошкоджень, псування під час перевезення. (гарантійний лист надається Учасником у складі тендерної пропозиції).

4. Термін придатності лікарських засобів на момент поставки товару повинен бути не менше 70% від загального строку придатності визначеного виробником. . (гарантійний лист надається Учасником у складі тендерної пропозиції).

5. У разі якщо товар виявляється неякісним, фальсифікованим та незареєстрованим згідно інформаційного листа Держінспекції з контролю якості лікарських засобів, то заміна, повернення, знищення проводиться за рахунок Учасника. - ціна за кожнуодиницю товару та загальна сума пропозиції зазначається з урахуванням ПДВ. У разі, якщо товар звільнений відсплати ПДВ, зазначити «Без ПДВ».

6. Всі посилання на торгівельну марку, фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника слід читати як «або еквівалент». Еквіалентом (аналогом) лікарського засобу в розумінні даної тендерної документації  є лікарський засіб якість, діюча речовина (міжнародна назва), дозування, форма випуску, концентрація, біоеквівалентність  та інші стандартні характеристики якого абсолютно співпадають з характеристиками лікарського засобу, що є предметом закупівлі. Стандартні характеристики еквіваленту товару на який відбувається заміна повинні відповідати вимогам діючих стандартів щодо даних товарів. (У разі надання еквіваленту товару, учасник надає документи, які підтверджують повну відповідність товару).

 7.  З метою запобігання закупівлі фальсифікатів та отримання гарантій на своєчасне постачання товару у кількості, якості та з термінами придатності, яких вимагає Замовник, учасник повинен надати копію гарантійного листа виробника або представника, дилера, дистриб'ютора (уповноваженого на це виробником, якщо їх відповідні повноваження (надати копію повноважень представника, або дилера, або дистриб'ютора) поширюються на територію України), яким підтверджується можливість поставки запропонованого товару, який є предметом закупівлі та пропонується учасником із зазначенням: повної назви учасника, назви предмету закупівлі згідно оголошення, назви товару, кількості, завірену підписом та печаткою Учасника (надається у складі тендерної пропозиції).

8. Надати копію ліцензії або документа дозвільного характеру (у разі їх наявності) на провадження певного виду господарської діяльності, якщо отримання дозволу або ліцензії на провадження такого виду діяльності передбачено законом .

№ п/п

Міжнародна непатентована назва

Торгова назва

Од.

Виміру

Кількість

1

Aminocaproic acid

Кислота амінокапронова розчин для інфузій 50 мг/мл по 100 мл

пляшка

100

2

Decamethoxine

Декасан  розчин 0,2 мг/мл по 100 мл

пляшка

50

3

Electrolytes in combination with other drugs

Ксилат, розчин для інфузій по 200 мл

пляшка

100

4

Pentoxifylline

Пентоксифілін,  розчин для ін'єкцій 20 мг/мл по 5 мл в ампулі №10

пачка

100

5

Nalbuphine

Налбуфін розчин для ін'єкцій 10 мг/мл  по 1мл ампулі №10

пачка

50

6

Procaine

Новокаїн розчин для ін'єкцій 5 мг/мл по 200 мл

пляшка

100

7

Electrolytes in combination with other drugs

Реосорбілакт розчин для інфузій по 200 мл

пляшка

300

8

Arginine hydrochloride

Тівортін розчин для інфузій 42 мг/мл по 100 мл

пляшка

200

9

Comb drug

Тіворель розчин для інфузій по 100мл

пляшка

100

10

Comb drug

Трисоль розчин для інфузій по 200 мл

пляшка

300

11

Dexketoprofen

Кейдекс 25мг/мл ампула 2 мл,№5

пачка

100

12

Cefoperazone and beta-lactamase inhibitor

Лаксерс, порошок для розчину для ін'єкцій по 1000 мг/ 1000 мг по 1 флакону з порошком у пачці з картону

флакон

200

13

Mexidol

Лодиксем, розчин для ін'єкцій, 50 мг/мл по 2 мл в ампулі №10

пачка

10

14

Electrolytes in combination with other drugs

Нейроцитин розчин для інфузій по 100 мл

пляшка

10

15

Edaravone

Ксаврон розчин для ін’єкцій, 1,5 мг/мл, по 20 мл в ампулі  №10

пачка

10

 

* у разі наявності в технічній частині посилання на конкретну торгівельну марку чи фірму, джерело походження або виробника – читати з виразом «або еквівалент».

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь