ВИСЛОВЛЮЄМО ВДЯЧНІСТЬ МІЖНАРОДНІЙ ГУМАНІТАРНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "WORLD CENTRAL KITCHEN"

Дата: 06.09.2022 15:44

В цей нелегкий для України час, весь світ єднається у відчайдушній боротьбі.

Дуже приємно усвідомлювати, що є люди, які небайдужі  до чужих проблем, які творять добро для тих, кому важко пережити скрутні часи. Саме до таких щирих та чуйних людей відносяться представники міжнародної громадської організації «World Central Kitchen», які сім разів доставляли до Бобринецької міської територіальної громади гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування

Наша громада хоче висловлює слова вдячності міжнародній гуманітарній організації «World Central Kitchen» за дуже необхідну допомогу яка надавалася внутрішньо переміщеним особам та людям, що опинились в складних життєвих обставинах, була дуже необхідною та корисною.

Щиро дякуємо «World Central Kitchen» за гуманність та співпереживання в цей нелегкий для людей час, за те, що не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо усім працівникам фонду мирного неба, всіляких благ, міцного здоров’я, душевного тепла.