Відбулася позачергова 27 сесія міської ради восьмого скликання

Дата: 02.09.2022 17:21

02 вересня  під головуванням Бобринецького міського голови Леоніда Кравченка відбулася позачергова 27 сесія Бобринецької міської ради восьмого скликання.

Перед початком сесії міський голова Леонід Кравченко, напередодні свята Дня підприємця, привітав підприємців громади,  вручив нагороди та подарунки за сумлінну працю, активну життєву та громадську позицію, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток, підприємницьку діяльність громади.

Грамотою Бобринецької міської ради нагороджено:

ШИТИЛЄВА Дмитра Олексійовича – фізичну особу підприємця.

Подяку Бобринецької міської ради, оголошено:

КАПРАЛЕНКУ Сергію Валерійовичу – фізичній особі підприємцю;

КОЛЕКТИВУ студії краси «Art perfekt»;

РІДЬКО Людмилі Миколаївні- фізичній особі підприємцю;

ЯКУБЕНКУ Сергію Вікторовичу- фізичній особі підприємцю.

Після відкриття сесії всі присутні в сесійній залі вшанували хвилиною мовчання бійців-героїв, які віддали життя у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

У ході пленарного засідання було розглянуто питання порядку денного, які були попередньо опрацьовані на засіданні постійних комісій міської ради, а саме:

1. Про затвердження розпорядження міського голови від 31 серпня 2022 року № 132 «Про поновлення роботи закладів дошкільної освіти»;

2. Про затвердження розпорядження міського голови від 31 серпня 2022 року № 133 «Про визначення режиму харчування у закладах освіти міста»;

3.Про погодження перенесення освітнього процесу у Бобринецькому дошкільному навчальному закладі  № 1 «СОНЕЧКО».