Повідомлення про оприлюднення

Дата: 01.09.2022 09:05

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Бобринецької міської ради на виконання вимог Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб,  виносить на обговорення з               01 вересня 2022 року проект регуляторного акту «Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення м. Бобринець».

Даний проект та відповідно аналіз регуляторного впливу до нього буде розміщено на офіційному веб-сайті Бобринецької міської ради у розділі "Регуляторна діяльність" та на інформаційній дошці Бобринецької міської ради.

Надсилання зауважень та пропозицій здійснюється відповідного до чинного законодавства у письмовій формі на поштову адресу Бобринецької міської ради : 27200, м. Бобринець, вул.. Незалежності, 80 (2 поверх), протягом одного місяця (до 01 жовтня 2022 року).

Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

Бобринецької міської ради