З Днем знань!

Дата: 01.09.2022 10:59

Фото без описуШановні освітяни, студенти і школярі, а також батьки!

Щиро вітаємо вас із Днем знань та початком нового навчального року!

Свято першого дзвоника ? завжди особливе і яскраве свято, насичене емоціями, враженнями, яке змушує хвилюватись школярів, студентів, педагогів і батьків. На жаль, через війну цьогорічний Першовересень у нашій громаді проходить онлайн.

За школою сумують не лише педагоги, а й школярі та їх батьки, адже ті випробування, які принесла нам повномасштабна війна з росією, показали справжню цінність навчальних буднів та безпосереднього спілкування.

Цьогоріч найважче буде відкрити для себе надзвичайно цікавий та дивовижний шлях до знань першачкам. Їм доведеться знайомитися з учителькою онлайн, вперше сідати за парту перед монітором.

По особливому важливий цей день для випускників, яким цього року доведеться обирати свій професійний напрямок у житті.

Велика вдячність за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки діляться своїми знаннями і виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави, а й всіляко допомагають та підтримують ЗСУ. Адже саме завдяки героїзму наших збройних сил, сьогодні розпочався навчальний процес.

Нехай цьогорічний першовересень принесе нашим дітям широкі обрії знань, педагогам – задоволення від результатів роботи, а батькам – віру в щасливу долю їхніх дітей!

Успішного навчального року!

Слава Україні!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус