Відбулася чергова 26 сесія міської ради восьмого скликання

Дата: 25.08.2022 17:00

25 серпня під головуванням Бобринецького міського голови Леоніда Кравченка відбулася чергова 26 сесія Бобринецької міської ради восьмого скликання.

Перед початком сесії голова Бобринецької об’єднаної організації профспілки працівників освіти і науки України, депутат  міської ради Лариса Цесарська вручила нагороди центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України:

Почесним знаком «За соціальне партнерство» нагороджено:

КАРПУКА Володимира Васильовича – директор КЗ "Бобринецький ліцей №1"

Нагрудним знаком ЦК Профспілки «Профспілковий лідер» нагороджено:

СОПІЛЬНЯК Лілію Володимирівну – методист ДНЗ №1 "Сонечко"

КРИВОШЕЮ Ларису Володимирівну - заступник завідувача філії №2 КЗ "Бобринецького ліцею №1"

НАУМЧАК Людмилу – вихователь ДНЗ №1 "Сонечко"

Також міський голова Леонід Кравченко привітав і вручив сувеніри нагородженим.

Після відкриття сесії всі присутні в сесійній залі вшанували хвилиною мовчання бійців-героїв, які віддали життя у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

У ході пленарного засідання було розглянуто питання порядку денного, які були попередньо опрацьовані на засіданні постійних комісій міської ради, а саме:

1. Про припинення повноважень депутата Бобринецької міської ради восьмого скликання Щербанюка В.М.

2. Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради від 03 листопада 2020 року № 12 «Про утворення виконавчого комітету Бобринецької міської ради»

3. Про розміщення внутрішньо переміщених, тимчасово переміщених та/або евакуйованих осіб у закладах освіти, що фінансуються з бюджету Бобринецької міської територіальної громади

4. Про припинення шляхом ліквідації закладу «Міський будинок культури» Бобринецької міської ради

5. Про внесення змін до рішення від 25 листопада 2021 року № 1048 «Про затвердження плану діяльності Бобринецької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік»

6. Про визнання залишку коштів безнадійним до погашення.

Різне.