Відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2022 12:12

Фото без опису23 серпня з метою відзначення Дня Державного прапора біля адмінприміщення розпочалися урочистості хвилиною мовчання за загиблими Героями та усіма українцями, котрі стали жертвами війни, розгорнутої росією на території України. Після чого відбулося урочисте підняття Державного стягу.
24 серпня у Свято-Миколаївському храмі відбулась молебень за мир в України, яку провели отці Володимир Ткаченко та Микола Онисько.
Міський голова Леонід Кравченко разом із першим заступником міського голови Валентином Музикою, заступником міського голови з соціально-гуманітарних питань Наталією Яворською та заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, ЖКГ, Бобринецької міської ради Євгенієм Куликом поклали квіти до стели загиблим воїнам АТО, пам’ятника митрофорному протоієрею отцю Юрію Онисько. Відвідали місця поховань захисників України, поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять.