Розпочала роботу Комунікаційна податкова платформа

Дата: 23.08.2022 13:13

Зараз, як ніколи, важливо залишатися на зв’язку. Саме тому податкова служба розширює можливості для комунікацій з громадськістю і бізнес- спільнотою, аби кожен знайшов оптимальний для себе формат діалогу з податківцями.

Наша платформа - це відкритий майданчик для спілкування з лідерами думок, представниками асоціацій, професійних об’єднань, які захищають інтереси платників податків. Також ми запрошуємо до участі в роботі платформи народних обранців та членів консультативно-дорадчих й інших допоміжних органів, які представляють позицію громад та мають вплив на впровадження змін до податкового законодавства.

Як працюватиме Комунікаційна податкова платформа?

Для оперативного зв’язку з учасниками платформи ми створили окрему скриньку: kr.ikc@tax.gov.ua.

Отже, якщо ви - уповноважений представник громадського, бізнес- об’єднання або громади, депутат або член консультативно-дорадчого органу, надішліть на цю електронну скриньку свій запит або звернення, в яких необхідно викласти зміст питання, що потребує вирішення. Після отримання листа з вами оперативно зв’яжеться координатор платформи для визначення формату відповіді та дати проведення зустрічі з відповідальними особами профільних структурних підрозділів Головного управління ДПС у Кіровоградській області.

Тож, долучайтеся до комунікаційної податкової платформи та отримайте необхідну інформаційну підтримку.

Разом до перемоги!