З Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2022 10:00

Шановні жителі Бобринецької громади та гості!

Завтра ми відзначаємо 31 рік як Україна відновила свою Незалежність, а сьогодні вшановуємо символ нашої державності — прапор України.

День Державного Прапора України це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Наш історичний дух, гордість, слава і велич нації.

З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним  українці йшли на захист своїх прав та свобод під час Революції Гідності, під цим символом сьогодні ми знову боремось і успішно даємо відсіч російському ворогові, який вкотре хоче вкрасти нашу історію та незалежність!

За півроку повномасштабної війни прапор України став символом свободи та незламності не тільки для нас, а для усього світу. Його можна побачити на маленьких вуличках затишної Європи і на великих площах Америки.

У мить, коли здіймається і майорить Прапор України та звучить Державний Гімн – відчувається піднесення, яке сповнює наші серця гордістю за рідну країну. Саме це допомагає пройнятися любов’ю до рідної землі та працювати на благо України, на благо Бобринеччини.

Бажаємо, щоб небо над головою було завжди ясним і блакитним, а урожай щедрим і багатим.

Нехай стяг України наповнює душу патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього.

Миру, злагоди, невичерпного оптимізму усім нам!

Працюємо задля Перемоги!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус