У Бобринецькій територіальній громаді оголошується День жалоби

Дата: 16.08.2022 16:59

Фото без описуБобринецька територіальна громада у жалобі. В зоні бойових дій загинули три бобринчанина, воїни Збройних Сил України.

Траурна церемонія прощання з нашими Героями відбудеться 17 серпня 2022 року:

о 9:00 з ОРЗОЮ Олександром Анатолійовичем за адресою м.Бобринець вул.Мельніченка 21 б;

о 11:00 на площі біля адмінбудинку ( вул. Незалежності 80) відбудеться прощання та панахида із загиблими Героями: ОРЗОЮ Олександром Анатолієвичом, ФІЛІПЕНКОМ Миколою Олександровичем, ШМИГУНОМ Вадимом Вікторовичем.

Цього дня у Бобринецькій територіальній громаді відповідно до розпорядження міського голови від 16 серпня 2022 року №119 «Про оголошення дня жалоби в Бобринецькій територіальній громаді» оголошується День жалоби: на приміщеннях підприємств, установ та організацій приспустять державні прапори і в громаді обмежено проведення розважальних заходів.

Слава Героям!