Відзначили День Української Державності

Дата: 28.07.2022 14:15

28 серпня біля адмінприміщення відбулися урочистості з нагоди Дня Української Державності.

До заходу долучились представники органів влади, силових структур, освітяни, небайдужі містяни.

З вітальними словами до присутніх звернувся міський голова Леонід Кравченко. Після чого відбулося урочисте підняття державного прапору України.

В міському парку ім. М.Л. Кропивницького вшанували пам'ять покладанням квітів до бюсту українського письменника, драматурга, театрального режисера і актора Марка Кропивницького.

Під час заходу біля Свято-Миколаївської церкви поклали квіти до Арки пам’яті борців за незалежність України та до пам'ятника волонтера, настоятеля Свято-Миколаївської церкви Отця Юрія Ониська і вшанували хвилиною мовчання.

Завершились заходи молебнем у Свято-Миколаївської церкві за Україну та мир в нашій державі.