Бобринецька міська територіальна громада

З Днем Української Державності!

Дата: 28.07.2022 08:08

Шановні мешканці та гості Бобринецької громади!

Вітаємо вас з Днем Української Державності!

Цей День, який ми відзначаємо вперше, покликаний утверджувати нерозривний зв’язок українців, які живуть нині, з багатьма поколіннями нашого народу. Цей День – утвердження тисячолітнього досвіду українців у державотворенні та  власній самобутній культурі, особливого українського характеру.

Нажаль відзначаємо цей День  в час жорстокої війни. Сьогодні саме у подвигах наших воїнів, у патріотичних діях мільйонів звичайних українців ми бачимо чергове свідчення багатовікової боротьби українського народу за право мати свою державу, свою мову, свою віру.

Як ніколи, єдність та спільна праця на перемогу – це найважливіше наше завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо.

Бажаємо всім злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни та громади! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної та могутньої України.  Перемоги і миру нашій Державі!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус