З Днем Української Державності!

Дата: 28.07.2022 08:08

Шановні жителі територіальної громади!

Вітаємо вас з Днем Української Державності.

Символічно, що вся країна відзначає становлення української державності в День хрещення Русі. Адже саме в цей період історії засвідчено перші згадки про заснування столиці Руської середньовічної держави, центром якої був Київ на чолі з князем Володимиром Великим.

День Української Державності нагадує нам про тисячолітню історію нашої країни. У це свято ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна, демократична держава.

Прагнення до свободи та самостійності є визначальною цінністю українців, сьогодні, потерпаючи від повномасштабної війни росії проти України, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну державності, свободи, миру та безпеки.

Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об’єднання усіх громадян України у спільному прагненні – зміцнити силу і славу своєї Вітчизни, захистити і відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки.

Тож нехай цей величний для країни день зміцнить надію на шляху до Перемоги і миру в нашій державі.

Бажаємо всім злагоди, сил та натхнення, успіхів у роботі на благо нашої країни та громади! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної, вільної, неподільної та могутньої України.

Миру і процвітання нашій Державі!

З повагою Бобринецька міська рада її виконавчий комітет та депутатський корпус