Про поводження карантинними рослинами

Дата: 27.07.2022 16:40

Міська рада, відповідно до Законів України «Про благоустрій населених пунктів», "Про забезпечення санітарного та епідемічного добробуту", "Про карантин рослин"  правил благоустрою на території Бобринецької міської ради, нагадує про необхідність регулярно проводити благоустрій територій прилеглих до підприємств, установ, організацій, приватних об’єктів бізнесу, житлових багатоквартирних та індивідуальних будинків. Просимо регулярного знищувати бур’ян (у тому числі карантинний), привести до ладу прилеглі та закріплені території.

Своєчасне знищення бур'янів та догляд за власними, прилеглими, орендованими територіями - запорука здоров'я та краси нашої громади.

Крім того, нагадуємо, що за порушення Правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність за ст.152 Кодексу України "Про адміністративні правопорушення".