Перемоги наших МАНюнь на Всеукраїнському рівні

Дата: 12.07.2022 11:58

Фото без опису10 липня 2022 року, незважаючи на нинішні складні умови, відбулася церемонія нагородження переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Для команди МАНівців Бобринецької громади цьогоріч конкурс – це солідний комплект нагород: 1 золота медаль, 1 – срібна і 3 бронзових.

Наші юні МАНівці показали крутезний результат, за яким стоїть їхня та їхніх наукових керівників щоденна, невтомна, кропітка праця, старанність, сильний характер.

Вітаємо з перемогою:

Андрощука Вячеслава, учня 11-А класу КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області (секція "Економічна теорія та історія економічної думки" - І місце).

Науковий керівник - Пугаченко Ольга.

Григораш Діану, ученицю 10-А класу КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області (секція "Археологія" –                 ІІ місце).

Наукові керівники: Тупчієнко М.П., Бібік Н.С.

Демуру Дмитра, учня 9-А класу КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області (секція "Всесвітня історія" – ІІІ місце)

Наукові керівники: Ковальков О.Л., Бібік Н.С.

Фесенко Софію, ученицю 9-А класу КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області (секція "Історія України" – ІІІ місце)

Наукові керівники: Бондарчук Ю.П., Бібік Н.С.

Філіпенко Дар'ю, ученицю 10-А класу КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради Кіровоградської області (секція "Педагогіка" –                 ІІІ місце).

Наукові керівники: Краснощок І.П., Бібік Н.С.

Щиро дякуємо науковим керівникам за вміння виявляти і підтримувати обдарованих дітей, залучати інтелектуально й творчо обдаровану учнівську молодь нашої громади до науково-дослідницької роботи, формувати активну громадянську позицію учнів, виховувати самостійність, наполегливість, уміння формувати й обстоювати власну думку.

Переможцям бажаємо віри у власні сили, наукових успіхів і наснаги, максимального розвитку своїх творчих здібностей. Нехай ця перемога стане поштовхом до самовдосконалення та майбутньої успішної професійної діяльності.

Пишаємося кожним! Віримо в подальші ваші перемоги!