ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ !

Дата: 07.07.2022 11:17

Фото без описуНа виконання вимог Кодексу цивільного захисту України, статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постанови Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2017 року № 733 "Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту", дорученням начальника Кіровоградської обласної військової адміністрації від 02 липня 2022 року № 01-26/83/0.1  та у зв'язку з надзвичайною ситуацією, яка виникла внаслідок ракетного удару по торговельному центру "Амстор" у місті Кременчуку Полтавської області:

Суб'єктам господарювання різних форм власності, в тому числі фізичним осібам - підприємцям :

1. Розробити та довести до відома працівників план реагування (інструкції) про порядок дій та оповіщення працівників на випадок сигналу "Повітряна тривога" в період дії воєнного часу;
  2. Розробити маршрути евакуації до найближчого укриття для персоналу та відвідувачів;
  3. Розмістити на вході на видному місці повідомлення про припинення роботи закладу під час надходження сигналу "Повітряна тривога", інформацію про місце розташування найближчого укриття та здійснення термінової евакуації із закладу;
  4. Призначити відповідальних осіб за оповіщення та евакуацію відвідувачів на випадок отримання сигналу "Повітряна тривога" та інші дії, а також порядку і графіка чергування на випадок відмови або неможливості сторонніх осіб та відвідувачів полишити заклад;
  5.  Негайно здійснювати оповіщення персоналу та відвідувачів, у тому числі осіб з інвалідністю, про небезпеку та інші надзвичайні ситуації під час дії сигналу «Повітряна тривога»;
  6. Організувати проведення навчань, тренувань щодо порядку проведення заходів з евакуації , оповіщення та укриття персоналу та відвідувачів у закладах з масовим перебуванням людей ( в тому числі у закладах торгівлі, громадського харчування тощо).