З Днем Національної поліції України!

Дата: 04.07.2022 09:30

Фото без описуШановні працівники Національної поліції України!

Вітаємо Вас з професійним святом !

Сьогодні ви з честю виконуєте свій службовий обов’язок, охороняючи життя та спокій громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.

Важкі поліцейські будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму та зразкової дисципліни. На вас покладено відповідальне й благородне завдання – захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорона громадського порядку.

Нехай авторитет служби,  ваш особистий авторитет, наполегливість, цілеспрямованість стануть запорукою щасливого майбутнього, ваша самовіддана праця і надалі служить справі зміцнення законності та правопорядку у нашій державі. Відвага й удача, здоровий та стійкий дух, благородство, нехай завжди будуть поруч з вами, а кожний день вашого життя додає сил та енергії для подолання труднощів нелегкої професії.

Також, вітаємо ваші родини, які є вашим надійним "тилом" та поряд з вами переносять тягар цієї нелегкої, але почесної справи й допомагають долати труднощі поліцейської служби.

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус