Підтвердив почесне звання «зразковий»

Дата: 30.06.2022 16:50

Фото без описуЦього року галузь культури Бобринецької громади, незважаючи на особливий стан в нашій країні, виборола багато перемог у різних обласних, всеукраїнських, міжнародних та інших конкурсах. Не став виключенням і хореографічний вид мистецтва.

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Світлячок» комунального закладу «Дитяча школа мистецтв» вкотре підтвердив почесне звання «зразковий», присвоєне йому у 2000 році. Обласний Центр народної творчості за дорученням колегії департаменту культури та туризму Кіровоградської обласної державної адміністрації, переглянувши виступи колективу, підтвердив високу виконавську майстерність, достатній художній рівень колективу,  «Світлячок» отримав атестаційне свідоцтво, що зберігає за ним звання «зразковий аматорський колектив».

Даний колектив розпочав свою діяльність у далекому 1993 році. Його незмінним керівником вже багато років є творча, енергійна людина, професіонал своє справи Олена Чича. Протягом ряду років хореографічний колектив займає почесні місця, радує своїми виступами не тільки Бобринецьку громаду, а і всю нашу країну.

До 30 річчя Незалежності України благодійний фонд «Наш слід» випустив книгу «Майбутнє України», до якого увійшли кращі колективи України один із яких, зразковий аматорський колектив «Світлячок».

За сумлінну працю, виконавську майстерність, художній рівень та особистий внесок у розвиток хореографічного мистецтва в Бобринецькій громаді подяками Бобринецької міської ради, які вручив на черговому засіданні сесії міський голова Леонід Кравченко, нагороджено наступних працівників:

ЧОРНОГО Сергія Васильовича – директора комунального закладу «Дитяча школа мистецтв» Бобрнецької міської ради;

ЧИЧУ Олену Леонідівну – керівника зразкового аматорського хореографічного колективу «Світлячок» комунального закладу «Дитяча школа мистецтв» Бобринецької міської ради;

ПОСАВЧЕНКА Сергія Володимировича – акомпаніатора зразкового аматорського хореографічного колективу «Світлячок» комунального закладу «Дитяча школа мистецтв» Бобринецької міської ради.

Це вкотре підтверджує, що Бобринецька громада - громада талановитих, сильних людей! І ці здобутки є тому підтвердженням!

Бажаємо учасникам колективу та керівнику творчих злетів, натхнення, миру та багато творчих перемог