Комісія з питань захисту прав дитини Бобринецької міської ради

Дата: 29.06.2022 17:05

29 червня 2022 року о 09.00 відбулося засідання комісії з питань захисту 4 прав дитини Бобринецької міської ради. Головуючим комісії була заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Наталія ЯВОРСЬКА: На порядку денному було розглянуто наступні питання:

надання висновку органу опіки та піклування Бобринецької міської ради щодо участі батька у вихованні дитини;

розгляд заяви щодо призначення опіки над дитиною-сиротою;

про взяття сімей, де діти опинилися у складних життєвих обставинах, під соціальний супровід;

про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей- сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

З інформаціями по даному питанню виступили Неклеса Л.А., начальник служби у справах дітей Бобринецької міської ради та Яновська І.В., директор КЗ «Бобринецький міський центр соціальних служб».

Членами комісії одноголосно прийнято відповідні рішення з даного питання.