Відбулася чергова 25 сесія міської ради восьмого скликання

Дата: 29.06.2022 17:03

29 червня під головуванням Бобринецького міського голови Леоніда Кравченка відбулася чергова 25 сесія Бобринецької міської ради восьмого скликання.

Перед початком сесії міський голова Леонід Кравченко привітав і вручив атестаційне свідоцтво Департамента культури та туризму Кіровоградської обласної державної адміністрації, обласного Центру народної творчості який підтверджує що виконавська майстерність, художній рівень та матеріально-технічна база зразкового аматорського хореографічного колективу «Світлячок» комунального закладу «Дитяча школа мистецтв» Бобринецької міської ради відповідають вимогам положення про народний (зразковий) аматорський колектив, (студію) закладів культури системи  Міністерства культури і мистецтва України від 23 червня 1999 року №415, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 02 вересня 1999 року за №593/3886 і за колективом зберігається присвоєне йому у 2000 році звання «зразковий аматорський колектив».

Також відповідно до розпорядження Бобринецького міського голови від 27 червня 2022 року №100 оголошено подяку Бобринецької міської ради за сумлінну працю, виконавську майстерність, художній рівень та особистий внесок у розвиток хореографічного мистецтва в Бобринецькій громаді працівникам культури, що підтвердили своє почесне звання «Зразковий аматорський колектив», а саме:

ЧОРНОМУ Сергію Васильовичу – директору комунального закладу «Дитяча школа мистецтв» Бобринецької міської ради;

ЧИЧІ Олені Леонідівні – керівнику зразкового аматорського хореографічного колективу «Світлячок» комунального закладу «Дитяча школа мистецтв» Бобринецької міської ради;

ПОСАВЧЕНКУ Сергію Володимировичу – акомпаніатору зразкового аматорського хореографічного колективу «Світлячок» комунального закладу «Дитяча школа мистецтв» Бобринецької міської ради.

Після відкриття сесії всі присутні в сесійній залі вшанували хвилиною мовчання бійців-героїв, які віддали життя у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

У ході пленарного засідання було розглянуто питання порядку денного, які були попередньо опрацьовані на засіданні постійних комісій міської ради, а саме:

1. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Бобринецької міської територіальної громади двоповерхової нежитлової будівлі розташованої за адресою Кіровоградська область, Кропивницький район, місто Бобринець, вул. Соборна, 187а

2. Про відмову Кетрисанівській сільській раді у наданні земельної ділянки із заявленим кадастровим номером 3520810100:50:068:0001 та розміром 0,5759 га у постійне користування для розміщення адміністративних приміщень за адресою: вул. Народна, 93, м. Бобринець

3. Про відмову Кетрисанівській сільській раді у наданні земельної ділянки із заявленим кадастровим номером 3520810100:50:058:0101 та розміром 0,0372 га у постійне користування для розміщення та обслуговування комплексу гаражів і боксів за адресою: вул. Миколаївська, 21, м. Бобринець

4.Про відмову Кетрисанівській сільській раді у наданні земельної ділянки із заявленим кадастровим номером 3520810100:50:058:0100 та розміром 0,0475 га у постійне користування для розміщення та обслуговування комплексу гаражів за адресою: вул. Миколаївська, 21, м. Бобринець

5. Про передачу майна в оперативне управління комунальному закладу «Центр культури та дозвілля» Бобринецької міської ради

6. Про відмову Бойко Зої Сергіївні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,00га для ведення особистого селянського господарства

7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок частини території Бобринецької міської територіальної громади

8.Різні.