В день Конституції вшанували пам'ять захисників України

Дата: 28.06.2022 11:34

Фото без описуКонституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.

Сьогодні, 28 червня з нагоди дня Конституції України вшанували пам'ять воїнів, які віддали життя за  свободу, незалежність і територіальну цілісність України, за вибір мільйонів українців жити у своїй, вільній та демократичній країні.  Міський голова Леонід Кравченко, начальник третього відділу Кропивницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Микола Капітоненко, перший заступник міського голови Валентин Музика, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Наталія Яворська, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, ЖКГ, Бобринецької міської ради Євгеній Кулик, секретар Бобринецької міської ради Світлана Торіна, начальник сектору превенції відділення поліції №3 (м.Бобринець) Кропивницького районного управління поліції ГУНП в Кіровоградській області капітан поліції Михайло Логвиненко поклали квіти до стели загиблим воїнам АТО та пам’ятнику митрофорному протоієрею отцю Юрію Онисько.