Разом до Перемоги!

Дата: 24.06.2022 15:23

Фото без описуЗ першого дня повномасштабного вторгнення росії на територію України,  в Бобринецькій громаді щоденно приймають переселенців з різних областей України, постійно відправляють допомогу нашим бійцям.

Висловлюємо щиру подяку голові громадської організації «Стратегія майбутнього», голові Кіровоградської обласної організації «Спілки жінок України» Тетяні КОТЕНКО за допомогу та турботу про тимчасово переміщених осіб, які покинули свої домівки і зараз знайшли прихисток в Бобринецькій громаді, про тих, хто щодня захищає нашу Державу. Ви допомогли матеріальними ресурсами, але найголовніше - підтримали духовно і психологічно.

Щира вдячність та низький уклін Вам, пані Тетяно, за Вашу постійну підтримку, відкритість і співпрацю, за такий важливий внесок в нашу громаду.

Віримо в Україну! Віримо в кожного захисника, волонтера, медика. Україна - країна добра та підтримки, працьовитості та миролюбності.

Разом пройдемо кожне випробування!

Разом до Перемоги!

Все буде Україна!Фото без опису