З Днем державної служби України!

Дата: 23.06.2022 09:00

Шановні працівники державної служби Бобринецької громади!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби!

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.

Кожен на своєму місці ви виступаєте єднальною ланкою між владою і народом, знаєте його біди та проблеми, шукаєте шляхи їх вирішення, адже довіра до влади починається з людини, яка вирішує повсякденні проблеми.

Щиро бажаємо всім витримки і терпіння, таких необхідних у вашій роботі, міцного здоров’я та невичерпної енергії. Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

Сердечно зичимо всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, миру та злагоди, здоров’я та задоволення від вашої почесної праці.

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчиий комітет та депутатський корпус