Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Набір на навчання до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Дата: 22.06.2022 10:28
Кількість переглядів: 458

Фото без описуВідповідно до умов вступу до Військового коледжу сержантського складу ВІТІ (м.Полтава) у 2022 році, вступ на навчання цивільної молоді здійснюється у формі національного мультипредметного тесту або вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях, що дає змогу отримати освіту більшій кількості молоді. Юнаки та дівчата безкоштовно отримають цивільну спеціальність за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти "фаховий молодший бакалавр", освітньо-професійними програмами (спеціатростями) "Комп'ютерні науки", "Телекомунікації та радіотехніка".

Прошу звернути увагу на наступне:

1. Навчання у коледжі, проживання, харчування, обмундирування - безкоштовні.

Окрім стипендії, на час дії військового стану, курсанти коледжу на рівні з іншими військовослужбовцями Збройних Сил України отримують додаткову винагороду у розмірі ЗО тис.грн. на місяць.

2. Гарантоване працевлаштування випускників (проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України). Випускники нашого закладу, крім того, матимуть велику перевагу щодо призначення на посади молодших командирів, матимуть освіту, та відповідну їй вище грошове забезпечення, порівняно з рядовими служби за контрактом.

3. Спеціальності, повністю сумісні з цивільною сферою життя: спеціальність 122 - Комп'ютерні науки, спеціальність 172 - Телекомунікації та радіотехніка

4. Заробітна плата випускників на даний час — понад 15000 грн.

5. Військовослужбовці мають змогу отримувати пенсію через 25 років вислуги (термін навчання зараховується).

6. Військовослужбовці мають повний "соціальний пакет" відповідно законодавства:

- щорічна оплачувана відпустка;

- безкоштовне лікування;

- можливість подальшого навчання;

- можливість стати на житлову чергу і отримання житла від держави (зараз в Україні навіть стати на чергу буває складно внаслідок відсутності міста роботи), або отримання пільгового безвідсоткового кредиту в рамках програми молодіжного кредитування.

Крім того, згідно наказу Міністерства оборони, сержанти (наші випускники) забезпечуються службовим житлом або отримують компенсацію за піднайом житла.

7. На навчання приймаються як юнаки, так і дівчата.

8. Є можливість одночасно отримати освіту (фаховий молодший бакалавр), а також бути працевлаштованим на начальницьких посадах молодшого командного складу.

При цьому, повний термін навчання в коледжі зараховується як термін проходження строкової військової служби.

9. Після закінчення навчання випускники коледжу мають можливість продовжити навчання за спорідненими напрямами підготовки у будь-якому ВНЗ України за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» та «магістр», що дає другий шанс для тих, хто не поступив до ВНЗ.

Випускники мають змогу продовжити навчання у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації (м.Київ), отримати звання офіцера та при цьому під час навчання отримувати замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби (15000-16000грн.).

Дуже багато наших випускників вже навчаються в Києві (ВІТІ, ДУТ), Харкові (ХНУПС), Житомирі і одночасно отримують замість стипендії заробітну плату з останнього місця служби.

10. Прохідний бал для вступу знижено до мінімального - 100 балів, є можливість вступу за результатами вступних іспитів під час роботи приймальної комісії.

11. В 2022 році вступ на навчання здійснюється у формі національного мультипредметного тесту або вступних іспитів, обраних на власний розсуд вступника у будь-яких комбінаціях (українська мова та література; та один будь-який предмет на вибір: математика, фізика, історія України, географія, іноземна мова).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь