«Олімпійське літо-2022»

Дата: 20.06.2022 08:37

Фото без описуЗ метою пропаганди олімпійського руху, популяризації здорового способу життя, розвитку фізичної культури і спорту 16-17 червня 2022 року у рамках акції «Літо-2022: разом до Перемоги!» на території Бобринецької міської територіальної громади проведено фізкультурно-оздоровчі заходи «Олімпійське літо-2022».

Участь у заходах взяли всі заклади освіти міста: дошкільні навчальні заклади «Ромашка» та «Сонечко», заклади загальної середньої освіти «Бобринецький ліцей № 1» та «Бобринецький ліцей № 2», КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради.

До участі в заходах акції «Олімпійське літо-2022» було залучено 230 дітей, з них: 11 дітей із числа внутрішньо переміщених осіб.

У дошкільних навчальних закладах провели ігри на свіжому повітрі,  «Твістер» на траві та «Малі Олімпійські ігри».

Вихованці закладів мали змогу переглянути виступи з гімнастики художньої (Кулікова Ілона) та гирьового спорту (Бондаревський Роман).

Море веселощів і щасливий блиск бешкетних дитячих очей говорили про те, що цей захід став для малят справжнім святом.

Свято проходило дуже весело, діти та дорослі отримали море задоволення. Під час свята діти брали участь у різних спортивних естафетах, разом  з батьками виконали фізрозминку «Скік та скок».

У закладах загальної середньої освіти проведено «Спортивні перегони та розваги» (учні 1-4 класів), «Веселі старти: разом до Перемоги!» та спортивні розваги «Олімпійське літо» (учні 5-7 класів).

Комунальним закладом «Дитячо-юнацька спортивна школа» Бобринецької міської ради проведено відкриті першості з міні-футболу (2008-2009 р.н.), стрітболу серед дівчат (2006-2008 р.н.), волейболу (2006-2008 р.н.), гирьового спорту (2006-2008 р.н.).

Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення свята!

Дякуємо всім, хто був безпосереднім учасником акції «Олімпійське літо-2022»!

Долучайтеся до святкування Олімпійського дня – 2022 в країні!

Розділяйте Олімпійські цінності!