З ДНЕМ ФЕРМЕРА!

Дата: 19.06.2022 08:00

Шановні фермери!

Вітаємо з професійним святом - Днем фермера!

Своїми невтомними руками,  мудрістю й досвідом Ви щороку засіваєте українську ниву, примножуючи здобутки нашої держави. Завдяки Вашим знанням, наполегливості і невтомному працелюбству розвивається сільське господарство, яке вже давно є найважливішою складовою економіки країни.

Тож у день вашого професійного свята, яке об'єднує всіх, хто любить рідну землю і працює на її благо, прийміть слова подяки за вашу невтомну працю, збереження народних традицій та вклад у розвиток аграрного сектору України та Бобринеччини.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту та життєвих гараздів. Нехай Ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту наших земляків та всього українського народу. Хай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви! Мирного неба та Божого благословення Вам та Вашим родинам!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус