Благодійний турнір з футболу на підтримку ЗСУ

Дата: 13.06.2022 08:53

Фото без опису11 червня 2022 року на футбольному полі ПТУ № 32 розпочато благодійний турнір з футболу на підтримку Збройний Сил України.

На участь у даному заході заявки подали 6 команд (4 команди з Бобринецької міської ТГ - «Молодість», «Нептун», «КЗ «ДЮСШ», «Єдність» та 2 з Кетрисанівської сільської ТГ – «Благодатне», «Лідер»).

До учасників змагань з вітальним словом звернувся голова Бобринецької федерації футболу та головний суддя змагань – Павло АРАБОВ.

У першому турі маємо такі результати:

«Молодість» – «Благодатне» 5:1;

«Нептун» - «Лідер» 7:0;

«КЗ «ДЮСШ» - «Єдність» 5:2.

Висловлюємо щиру подяку командам-учасницям, зокрема Кетрисанівської громади, за те, що у таких не легкий для країни час знайшли можливість взяти участь у благодійному турнірі на підтримку Збройних Сил України та вболівальникам, які постійно підтримують футболістів своєю небайдужістю та зацікавленістю у грі!

Чекаємо на вас у другому турі, наступної суботи, 18 червня о 16:00.