Мотиваційний турнір з тенісу

Дата: 06.06.2022 14:57

Фото без опису5 червня 2022 року на базі ВСП «Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В. Порика Білоцерківського НАУ» відбувся турнір з настільного тенісу з метою підняття бойового духу та мотивації військовослужбовців ЗСУ, вшанування пам’яті Героїв України, які віддали життя за територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

Традиційно змагання розпочалися з вшанування пам’яті хвилиною мовчання усіх, хто загинув унаслідок збройної агресії російської федерації.

З вітальним словом до учасників змагань звернулася заступниця Бобринецького міського голови з соціально-гуманітарних питань Наталія ЯВОРСЬКА, яка подякувала учасникам змагань, що у такий нелегкий для нашої країни час, вони беруть участь у змаганнях і підтримують наші Збройні Сили України.

Учасниками заходу були 14 спортсменів (8 чоловіків та 6 жінок). З них: 5 осіб з Кетрисанівської громади.

За пропозицією головного судді змагань та згодою учасників чоловічої команди до її складу було включено Анастасію Телих. А до жіночої команди приєдналася 9-річна Таїсія Телих, яка на достойному рівні змагалася з більш дорослими учасницями змагань.

За результатами змагань у особистому заліку серед чоловіків:

1 місце – Телих Анастасія (Бобринецька громада);

2 місце – Ліщук Павло (Бобринецька громада);

3 місце -  Мотузенко Олексій (гість Бобринецької громади).

У особистому заліку серед жінок:

1 місце – Цветік Марина (Кетрисанівська громада);

2 місце – Телих Таїсія (Бобринецька громада);

3 місце – Плотнікова Ілона (Кетрисанівська громада).

Дякуємо директору ВСП «Бобринецький аграрний фаховий коледж ім. В. Порика Білоцерківського НАУ» за надане приміщення та створення належних умов,  спортсменам і учасникам змагань за участь у даному заході.

Бажаємо всім здоров’я та мирного неба!