З днем Європи!

Дата: 21.05.2022 08:18

Фото без описуШановні мешканці Бобринецької громади!

Щиро вітаємо Вас із Днем Європи, який ми щорічно відзначаємо у третю суботу травня.

Це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура.

Це свято нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України – вона починається у серці та вчинках кожного з нас.

Тисячолітня історія України, події Революції Гідності та протистояння загарбницькій війні чітко засвідчують наше прагнення жити у суверенній, заможній, демократичній, правовій європейській державі, адже це не тільки державна політика, а щире бажання українців. Цей вибір є вільним і усвідомленим!

Неодмінно, незважаючи на всі перепони і труднощі, Україна стане повноправним членом європейських структур і, як наслідок, отримає новий поштовх для культурного та економічного розвитку.

Зичимо вам миру, добра, життєвих сил, здійснення усіх планів і задумів на благо держави та своєї громади!

Пам’ятаймо, що Європа починається в серці кожного з нас!

Слава Україні!