З Днем вишиванки!

Дата: 19.05.2022 08:33

Фото без описуШановні бобринчани!

Вітаємо Вас зі святом національної єдності — Днем вишиванки, одного з найяскравіших національних символів України!

Це свято сповідування національних українських традицій, плекання культури, патріотизму та єдиного, міцного українського духу! Зачарований орнамент - від Галичини до Донбасу, від Чернігівщини до Криму — має свою давню, захисну історію. В усі часи, коли згадуються козацтво та українці — на їх одязі ми бачимо таємничі візерунки: це вірування та звичаї нашого народу. Вишиванка стала унікальним відображенням фольклорної традиції українців.

Вишиванка не лише одяг на свята. Це національний оберіг, святиня, що символізує собою духовне багатство українського народу та несе наші традиції і мудрість.

Бажаємо всім нам пам’ятати, примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам та зміцнювати українську ідентичність заради процівітання України. Зичимо здоров’я та радості, миру Вам та вашим домівкам, добра та злагоди.

Нехай День вишиванки зітре кордони і об'єднає українців по всьому світу, а мудрість і сили тисячолітної традиції дають нам натхнення до праці та боротьби.

Слава Україні!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус