Благодійні турніри на підтримку Збройних Сил України та тероборони

Дата: 05.05.2022 11:13

Фото без опису4 травня 2022 року на базі КУ «СК «Олімпієць» та спортивної зали КЗ «Бобринецький ліцей №1» Бобринецької міської ради було проведено благодійні турніри з міні-футболу, стрітболу та волейболу на підтримку Збройних Сил України та територіальної оборони з метою перерахування зібраних коштів нашим захисникам, тим, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам.

У даному заході взяло участь 286 осіб (17 команд: з баскетболу 3х3 - 3 команди з Бобринецької МТГ; міні-футбол – 11 команд, з них: 8 з Бобринецької МТГ, 3 - з Кетрисанівської СТГ; волейбол – 4 команди з Бобринецької МТГ) та значна кількість глядачів.

З вітальним словом до учасників змагань та гостей громади звернувся міський голова Леонід Кравченко, який зазначив, що організація таких турнірів відбувається для того, щоб кожен любитель спорту мав змогу провести власний час з користю та зробити власний внесок у нашу перемогу.

Змагання проходили у дружній та позитивній атмосфері. Навіть погодні умови не стали їм на заваді.

За результатами змагань маємо наступні результати:

Міні-футбол: 1 місце – команда КЗ «ДЮСШ – 1» (Білоусов Станіслав, Геращенко Владислав, Квашенко Сергій, Музика Євген, Смук Богдан, Станіславук Владислав, Романович Ігор, Шаманський Віталій);

2 місце - команда КЗ «ДЮСШ – 2» (Каранаєв Денис, Кононенко Кирило, Корчаченко Артем, Подолінський Артем, Лашкул Іван, Філіпенко Ігор, Черненко Сергій);

3 місце – команда «Бобринець» (Бондаренко Микола, Ісаков Андрій, Малик Володимир, Куркула Антон, Куркула Максим, Сорока Віталій).

Стрітбол: 1 місце – команда «Славутич» (Бахур Данило, Бабіч Ярослав, Єрмоленко Денис, Крутько Юрій);

2 місце – команда «Патріоти» (Ляшенко Сергій, Пугач Антон, Щербина Вадим);

3 місце – команда «Соколи» (Бардиш Антон, Микало Сергій, Рижков Юрій).

Волейбол: 1 місце – команда «Соколи» (Бабіч Ярослав, Варава Олександр, Пітенко Віталій, Пугач Антон, Рижков Юрій, Шоколов Вадим, Щербина Вадим);

2 місце – команда «Бобринецька МТГ» (Андалюкевич Олег, Бабич Артур, Бойко Юлія, Кузьменко Владислав, Лебединський Дмитро, Паїцький Володимир, Телих Наталія);

3 місце – команда «ПТУ №32» (Грозан Микола, Зайцев Віктор, Пасіка Юлія, Лозінський Назар, Ліщук Павло, Куля Вадим, Романенко Денис, Штанько Сергій).

На підтримку Збройних Сил України та територіальної оборони у ході змагань було зібрано 14 тис.грн.

Дякуємо всім учасникам, гостям, уболівальникам та вимушено переміщеним особам, що долучилися до заходу і фінансово підтримали наші Збройні сили!

Бажаємо всім здоров’я, мирного неба та перемоги!