Бобринецька міська територіальна громада

Гуманітарна допомога від громадської організації «Стратегія майбутнього»

Дата: 28.04.2022 09:11

З першого дня повномасштабного вторгнення росії на території України,  в Бобринецькій громаді щоденно приймають переселенців з різних областей України. За ініціативи міського голови Леоніда Кравченка неодноразово було отримано гуманітарну допомогу від громадської організації «Стратегія майбутнього». Громадська організація  «Стратегія майбутнього» в консорціумі трьох громадських організацій на чолі з Тетяною Котенко реалізують проект «Коаліційні гранти. Гендерні профілі в посиленні економічної спроможності жінок і дівчат» на території Кіровоградської області, що реалізується за підтримки міжнародної неприбуткової організації «Панк, Ink».

Завдяки їх підтримці громада отримала медичні препарати, продукти харчування, дитячі і жіночі речі, гігієнічні засоби  для внутрішньо переміщених осіб. Також серед внутрішньо переміщених дівчат та жінок проведено анкетування для визначення їх потреб.

Висловлюємо щиру подяку ГО «Стратегія майбутнього» за постійну допомогу та турботу про тимчасово переміщених осіб.

Разом до Перемоги! Все буде Україна!