Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 26.04.2022 15:42

26 квітня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради під головуванням міського голови Леоніда Кравченка.

На засіданні члени виконкому заслухали питання:

1. Про внесення змін до Програми підтримки і розвитку первинної та вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, що надається  комунальним некомерційним підприємством «Бобринецька лікарня»  Бобринецької міської ради, на території Бобринецької міської територіальної громади, на 2021-2025 роки.

2. Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради від 23 грудня 2021 року № 1183 «Про бюджет Бобринецької міської територіальної громади на 2022 рік».

3. Про передачу матеріальних цінностей в оперативне управління.

4. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою  громадянина Святокума Ю.А..

5. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянки Назаренко Н.В..

6. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянки Розсолової О.Л..

7. Про дозвіл на видалення зелених насаджень на території м.Бобринець за заявою громадянина Закревського В.І.

8. Про постановку  громадян на  квартирний обліку за заявою громадянина

9. Про постановку  громадян на  квартирний обліку за заявою громадянина