Зі святом Великодня!

Дата: 24.04.2022 08:00

Фото без описуШановні мешканці Бобринецької громади!

Щиро вітаємо вас із світлим Воскресінням Христовим! У цей непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі. Згуртовує у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною.

У цей величний день ми покладаємо глибоку надію на Бога у перемозі добра над злом, молимо Всевишнього щоб захистив та дав сил нашим воїнам світла у боротьбі з пітьмою.

Для кожного з нас це свято - очищення душі, духовного зміцнення і великої віри.

Нехай Світле Христове Воскресіння принесе кожній родині мир, щедро обдарує міцним здоров’ям і вірною любов’ю.

У Великодні дні ми щиро дякуємо Богу за хвилини радості, але водночас просимо сил у випробуваннях.

Нехай Всевишній благословляє нашу Україну на єдність і злагоду, зцілення від печалі і щасливий погляд кожного захисника держави, кожного, хто працює на її утвердження, кожного, хто не мислить себе поза Україною.

У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаємо, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка.

Нехай благословить та береже Господь наші сім’ї, наш край, рідну Україну!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З найкращими побажаннями, Бобринецька міська рада її виконавчий комітет та депутатський корпус.