Відбулася чергова 23 сесія міської ради восьмого скликання

Дата: 22.04.2022 13:33

21 квітня під головуванням Бобринецького міського голови Леоніда Кравченка відбулася чергова 23 сесія Бобринецької міської ради восьмого скликання.

У ході пленарного засідання було розглянуто питання порядку денного, які були попередньо опрацьовані на засіданні постійних комісій міської ради, а саме:

1. Про засудження агресії Російської Федерації та підтримку територіальної цілісності і  незалежності України

2. Про розміщення внутрішньо переміщених, тимчасово переміщених та/або евакуйованих осіб у закладах освіти, що фінансуються з бюджету Бобринецької міської територіальної громади.

3. Про надання дозволу на укладення договору позички транспортного засобу.

4. Про затвердження договору позички транспортного засобу.

5. Про оплату праці директора КНП «Бобринецька лікарня» Бобринецької міської ради Семенюк Л.В.

6.  Про затвердження звіту щодо виконання бюджету Бобринецької міської територіальної громади за 2021 рік.

7. Про внесення змін до Положення про відділ житлово- комунального господарства, містобудування, архітектури, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій  Бобринецької міської ради.

8. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади на 2022-2025 роки.

9. Про затвердження  переліку об’єктів та видів оплачуваних суспільно-корисних робіт при відбуванні кримінального покарання та адміністративного стягнення у виді громадських робіт на 2022 рік.

10. Про участь в Асоціації об’єднаних територіальних громад.

11. Про здійснення капітального ремонту будівлі.

12. Про надання дозволу на укладання публічних договорів з індивідуальними споживачами.

13. Різні.