У Бобринецькій громаді починає працювати психологічний хаб!

Дата: 07.04.2022 08:39

Фото без описуЗ 07 квітня 2022 року розпочинає роботу психологічний хаб Бобринецької громади «Ми сильні!», який створено з метою підтримки та допомоги населенню, що постраждало внаслідок воєнних дій.

Щотижня з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 16.00 години можна отримати особисту консультацію психолога онлайн за «телефоном довіри» 0988098937 та згідно потреби офлайн.

Психологи, які мають досвід роботи з дітьми та дорослими, готові надати кваліфіковану допомогу: стабілізувати емоційний стан, провести консультації, надати психологічний супровід та підтримку.

Щочетверга з 14.00 год. до 16.00 год. у форматі офлайн за адресою: вулиця Каштанова, будинок 106 для дітей буде проведено заняття з арт-терапії, казкотерапії, розвиваючі заняття для пам’яті та уваги, ігри на розслаблення.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 0988098937