На Кіровоградщині заборонено відвідувати ліси та заїжджати транспортним засобам до території лісу, крім тих людей, які забезпечують оборону держави, національну безпеку, охорону правопорядку та виконують лісогосподарські заходи. Про це повідомляє

Дата: 31.03.2022 12:05

Про це повідомляє пресслужба Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Заборона пов’язана з частими пожежами у лісах. Станом на 27 березня в лісах області зафіксовано три лісові пожежі на площі 2,0 га.

Підпали вважатимуться терактами, що завдають шкоду державі і сприяють ворогові.