Вчасно розраховуватися за спожиті комунальні послуги - обов’язок кожного
Шановні жителі Бобринецької територіальної громади! В умовах воєнного стану комунальні підприємства міської ради «Комунальник» і «Міськводоканал» продовжують надавати споживачам комунальні послуги.
Усім нам важливо, щоб комунальні підприємства працювали. А для цього їм потрібні кошти, в тому числі ті, які комунальні підприємства отримують від нас щомісяця за спожиті послуги.
Тому закликаємо всіх сплатити комунальні платежі.
Кожен платіж сплачений за спожиті послуги – це НАШ посильний внесок у допомогу в захисті нашої країни.
Додатково повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України № 206 від 05.03.2022 до припиненян чи скасування воєнного стану в Україні забороняється: нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість, утворену за несвоєчасне та/або неповне внесення населенням плати за житлово-комунальні послуги; припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.
Сподіваємося на порозуміння.
Слава Україні! Героям слава! Разом до перемоги!