Вчасно розраховуватися за спожиті комунальні послуги - обов’язок кожного

Дата: 24.03.2022 08:14

Фото без описуШановні жителі Бобринецької територіальної громади! В умовах воєнного стану комунальні підприємства міської ради «Комунальник» і «Міськводоканал» продовжують надавати споживачам комунальні послуги.

Усім нам важливо, щоб комунальні підприємства працювали. А для цього їм потрібні кошти, в тому числі ті,  які  комунальні підприємства отримують від нас  щомісяця за спожиті послуги.

Тому закликаємо всіх сплатити комунальні платежі.

Кожен платіж сплачений за спожиті послуги – це НАШ посильний внесок у допомогу в захисті нашої країни.

Додатково повідомляємо, що постановою Кабінету Міністрів України № 206 від 05.03.2022 до припиненян чи скасування воєнного стану в Україні забороняється: нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість, утворену за несвоєчасне та/або неповне внесення населенням плати за житлово-комунальні послуги; припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг населенню у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.

Сподіваємося на порозуміння.

Слава Україні! Героям слава! Разом до перемоги!