До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 17.03.2022 15:52

Фото без описуЗ метою надання достовірної оперативної інформації про кількість внутрішньо переміщених осіб, які приїхали з інших областей України де проводяться військові дії та проживають у житлових будинках, які розташовані на території Бобринецької міської територіальної громади. Просимо звернутися з документами, що посвідчують особу до відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Бобринецької міської ради за адресою : Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, м.Бобринець, вул.Незалежності , 80, каб. 209.