Відзначили 78 річницю визволення міста Бобринець

Дата: 16.03.2022 11:00

Фото без опису16 березня — надзвичайно особливий день для бобринчан. 78 років тому, місто Бобринець, яке більше двох років було окуповане німецько-фашистських загарбників у березні було героїчно звільнено військовими частинами 19, 93, 113, 223-ї стрілецьких дивізій 57-ї армії Третього Українського фронту.

Традиційно, у цей день ми вшановуємо пам'ять тих,  хто віддав життя за мир та свободу свого народу.

З нагоди Дня визволення Бобринця від німецько-фашистських загарбників міський голова Леонід Кравченко, перший заступник міського голови Валентин Музика, заступник міського голови з соціально-гуманітарних питань Наталія Яворська, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, ЖКГ, Бобринецької міської ради Євгеній Кулик поклали квіти до стели загиблим воїнам АТО, пам’ятнику митрофорному протоієрею отцю Юрію Онисько, пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам та учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС та пам’ятника Невідомому солдату.