Бобринецька міська територіальна громада

З Днем визволення міста Бобринець!

Дата: 16.03.2022 09:00

Шановні ветерани!

Дорогі бобринчани!

Цьогоріч минає уже 78-а річниця відтоді, як наш край звільнили від нацистських загарбників. Бобринець, як і вся Україна, зазнали величезних втрат у важкій боротьбі проти ненависного ворога. Чи не кожна родина відчула невгамовний біль утрати близьких. Пам’ять про війну й досі ятрить наші серця.

Ми завжди з глибокою шаною згадуємо героїв, які ціною власного життя та здоров’я виборювали мир на нашій Бобринецькій землі. Зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу – наш священний обов’язок.

Шануємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям, усім, хто зробив свій внесок у перемогу в Другій світовій війні. Пишаємося мужністю, героїзмом, силою духу наших ветеранів, які у ті пекельні роки звільнили рідну землю, а потому відбудували край та плекали наше мирне майбутнє. Ви залишаєтеся для нас прикладом патріотизму та палкої любові до отчого краю.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття залишається захист народу України, її свободи і незалежності. Святою справою для всіх нас, є обов’язок відстояти мир, щоб передати його у спадок нащадкам. І перемога неодмінно буде за нами!

Ми схиляємось перед вашим подвигом та високо цінуємо те, що отримали завдяки вам – право на життя та мирне майбутнє! Висловлюємо глибоку вдячність вам, шановні захисники, дорогі ветерани, за ваш подвиг заради щастя, миру та злагоди на рідній землі. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав перемогу над ворогом та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн.

Шановні ветерани! Прийміть щиріші вітання із нагоди Дня визволення нашого краю від нацистських окупантів. Миру й злагоди усім нам, здоров’я і добра, Божого благословення кожній родині, нашій громаді, усій Україні!

Віримо в ЗСУ!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус