До уваги тимчасово внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 11.03.2022 14:37

Фото без описуВідділ освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради повідомляє, що з 14 березня 2022 року у закладах загальної середньої освіти міста відновлюється освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання.

Особи, у яких є діти шкільного віку, можуть звернутися до адміністрацій закладів загальної середньої освіти міста з метою забезпечення охоплення дітей освітнім процесом.

За заявою одного з батьків навчання також може бути організовано за індивідуальною формою: екстернатною, сімейною (домашньою).

Адреси закладів:

- вул. Миколаївська, 72 - комунальний заклад «Ліцей № 1» Бобринецької міської ради;

- вул. Миколаївська, 64 - комунальний заклад «Ліцей № 2» Бобринецької міської ради.