Оперативна інформація на 28 лютого

Дата: 28.02.2022 10:19

Шановні земляки, дорогі наші ЛЮДИ!

Ми – тримаємося разом, міцно зімкнувши ряди, підтримуючи один одного морально і матеріально.

А ГОЛОВНЕ ЦЕ УКЛІН ДО ЗЕМЛІ ЗА ПІДТРИМКУ ОБОРОНОЗДАТНОСТІ УКРАЇНИ, ТЕРИТОРІЛЬНОЇ ОБОРОНИ ТА САМООБОРОНИ.

РАЗОМ   МИ ВИСТОЇМО! СИТУАЦІЯ КОНТРОЛЬОВАНА ПО УСІХ НАПРЯМКАХ.

ДІЄМО ЗГУРТОВАНО, ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ, БЕРЕЖЕМО СЕБЕ, СВОЇХ РІДНИХ, ВІРИМО В УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ І НАШИХ ЧОЛОВІКІВ, ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ РІДНУ УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ ПО ВСІХ ТЕРИТОРІЯХ.

З повагою Микола Капітоненко, керівник Центру комплектування та соціального забезпечення військовослужбовців, керівник самооборони.

На сьогоднішній день потрібно знати:

1. Голова Бобринецької міської ради Леонід Кравченко, голова Кетрисанівської сільської ради Віктор Поліщук знаходяться у постійному контакті з керівником самооборони Миколою Капітоненком та з керівництвом Кіровоградщини. Тому не слухайте людей, які сіють панічні настрої у соцмережах, – це дестабілізація обстановки для дискредитації влади чи задоволення власних амбіцій.

2. Насамперед потрібно читати інформацію на офіційних сайтах громад. Зробити це просто: набирайте у пошуковику сайт Бобринецька міська рада або сайт Кетрисанівська сільська рада (в меню Новини).

3. Читайте інформацію про загальну ситуацію у газеті «Честь хлібороба» - газета виходить, пошта працює.

4. На даний час йде активний збір коштів (на рахунок їх збирає «Аграрна самооборона», потрібно чітко вказувати, що це кошти саме для оборони України).

5. Готівку збирають старости (бібліотекарі) у селах обох громад, в Бобринці – редакція «Честі хлібороба» в приміщенні адміністративного будинку («білого дому»).

Кошти з сіл обох громад проходять через редакцію газети.

Наголошуємо: фінансами і всіма видатками розпоряджається керівник самооборони Микола Капітоненко.

На даний час потрібні два газових балона, два таганка, тепле водонепроникне взуття різних розмірів (можна чоловічі сапожки, що були у використанні), теплі печатки, цигарки.

Зносити речі чи продукти також можна у Бобринецьку гімназію.

І не забуваймо про маски, миття рук, дотримання усіх протиепідемічних заходів.

ТРИМАЙМОСЯ!

МИ НА СВОЇЙ ЗЕМЛІ, А ВДОМА

І РІДНІ СТІНИ ДОПОМАГАЮТЬ!