Шановні бобринчани, шановна громадо!

Дата: 27.02.2022 16:42

Шановні бобринчани, шановна громадо!

Щиро дякуємо всім, хто взяв на себе величезний тягар допомоги військовим, як матеріально - грошима, захисним спорядженням, продуктами харчування, теплим одягом, взуттям, так і морально – висловлюючи щиру вдячність в соціальних мережах нашим військовим, поліції, територіальній та аграрній самообороні, добровольцям, які цілодобово патрулюють місто. Дякуємо кожному з вас за активну позицію і безкорисливу готовність підставити плече нашим воїнам у справі захисту Вітчизни.

Особлива подяка від наших захисників. При такій єдності, відданості, поваги до наших військових, любові до рідної України, нашої маленької батьківщини не встоїть ніхто!

Сьогодні ми всі разом, нам всім болить.

Ми переможемо! Слава Україні!

З повагою Бобринецький міський голова Леонід Кравченко, Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус