Оперативна інформація для Кетрисанівської та Бобринецької громад станом на 27 лютого

Дата: 27.02.2022 12:17

Дорогі земляки!

На ранок 27 лютого владні органи працюють у посиленому режимі, забезпечуючи потреби у захисті для ЗСУ, тероборони, самооборони.

В місті та селах громади ситуація контрольована та стабільна. На всі дзвінки від громадян керівництво колегіального органу управління реагує оперативно.

ПРОХАННЯ ДО ГРОМАДЯН ЯКІ НЕ ЗАДІЯНІ У ФОРМУВАННЯХ САМООБОРОНИ ТЕРОБОРОНИ ЧИ ЗСУ: НЕ ОДЯГАТИ КАМУФЛЯЖНУ ФОРМУ,  КРАЩЕ НОСИТИ ЦИВІЛЬНИЙ ОДЯГ (ДЖИНСИ, КОСТЮМНІ ЧИ СПОРТИВНІ ШТАНИ І ЦИВІЛЬНІ КУРТКИ.

Прохання бути уважними, повідомляти про підозрілих осіб, про незрозумілі позначки на дорогах чи будівлях!

Продовжується збір коштів та продуктів, люди Бобринецької та Кетрисанівської громад відреагували оперативно і дружно.

Але вже зараз можемо сказати: з моменту оголошення про збір (з  25 лютого) станом на 10.30 дня

тільки в редакцію надійшло  144 тисячі 605 гривень гривень готівки.

По старостатах зібрано також значні суми, про що повідомимо пізніше.

На рахунок АСУ для потреб територіальної оборони надійшло 150 тисяч гривень.

Зазначимо, що паралельно АСУ збирає кошти для охорони  членів «Аграрної самооборони» (зокрема фермерів).

На даний час для тероборони необхідно:

ЛІХТАРІ, ВЗУТТЯ (ДУТИКИ), ШКАРПЕТКИ ТЕПЛІ, ГЕНЕРАТОР, ПАВЕР-БАНКИ, ГЕНЕРАТОР, БАТАРЕЙКИ ПАЛЬЧИКОВІ, МАТРАСИ, КОВДРИ ТЕПЛІ , ПЛЕДИ, ПОДУШКИ, ПЕРЧАТКИ,  ОДНОРАЗОВІ СТАКАНИ,  ПРОКЛАДКИ

ТЕПЛІ РЕЧІ, ПРОДУКТИ ЗБИРАЮТЬ У ТЕХНІКУМІ, МОЖНА ЗВЕРТАТИСЯ В АДМІНБУДІВЛЮ.

Нагадаємо: готівкові кошти приймають у редакції «Честі хлібороба» та старостатах (бібліотекарі).

Зберігаємо спокій, тримаємося разом, підтримуємо один одного, ПІДТРИМУЄМО РІДНУ УКРАЇНСЬКУ АРМІЮ, САМООБОРОНУ.

МИ – ЛЮДИ і ВЕСЬ СВІТ РАЗОМ З УКРАЇНОЮ!