Оперативна інформація станом на 25 лютого

Дата: 25.02.2022 12:17

Фото без описуШановні земляки Бобринецької та Кетрисанівської громад, усієї Кіровоградщини, усі, хто цінує життя людей, воїнів української армії цінує мир, який був порушений ворогом, що оголосив війну усій цивілізованій Україні!

Сьогодні під загрозою поневолення перебуває уся наша країна. Нам нема куди бігти, нам потрібна наша земля, ростити на ній дітей, доглядати на ній старих батьків. Армія, наші воїни, захищають нас ціною свого здоров»я, життя. На жаль, є втрати.

Протистояти ворогу ми можемо збором коштів на армію. Ми можемо діяти, не сіючи паніку, зберігаючи спокій, рішучість, впевненість, аби заспокоїти старших членів родин, вберегти дітей, домівки, родини, у тому числі від мародерів. Для цього створено територіальну самооборону та загони самооборони по населених пунктах громад.

У п'ятницю, 25 лютого, відбулася координаційна нарада керівників, організацій, підприємств, установ, засобів масової інформації, представників громадських організацій. Прийнято ряд конкретних рішень. Що ми повинні знати:

У громадах діє комендантська година з 22.00 до 6.00.

Телефони для контактів на сайтах Бобринецької міської ради та Кетрисанівської сільської ради (телефонувати можна на кожен у випадку терміновості повідомлення).

У селах також звертайтеся до старост з будь-якими питаннями.

Надаємо кілька мобільних та стаціонарних телефонів «гарячої лінії»:

Бобринецька міська рада:

Стаціонарний: (05257) 3-41-88

Мобільні: 068-095-18-66

Кетрисанівська сільська рада:

стаціонарний: (05257) 3-40-26

Мобільні: 097-105-29-59

096-266-01-66

096-142-46-47

Всі рішення органів влади, громадських організацій, загонів самооборони узгоджуються з керівником Центру комплектації та соціальної підтримки військовослужбовців Миколою Капітоненком.

Збір коштів для підтримки армії та самооборони здійснює «Аграрна самооборона»

Розрахунковий рахунок: UA 463052990000026003045104080

В АТ КБ «Приватбанк»

Код ЄДРПОУ: 41868007

Отримувач: ТОВ АСУ «Аграрна самооборона України», конт. тел.:

096-3748380

Дуже потрібні кошти готівкові для закупівлі пального, продуктів та усього необхідного для забезпечення тероборони, оскільки можливе блокування банківських рахунків, або буде необхідність купувати товари в магазинах, які не обслуговують картки.

Надані благодійні кошти можуть бути більшими або меншими, ВАЖЛИВОЮ Є КОЖНА ГРИВНЯ!

Ми з вами можемо це зробити, як це було у 2014 році.

У сільських громадах кошти збиратимуть працівники бібліотек та старостатів – під підпис людини, яка дає кошти, під запис на відомість.

У Бобринці за збір коштів відповідає бухгалтерія газети «Честь хлібороба» (під розпис, на відомість).

Місцезнаходження збору готівкових коштів: адміністративний будинок «білий дім», запитати у чергового адмінбудівлі, який вкаже Вам кабінет, де їх приймають.

Коштами розпоряджатиметься колегіальний орган на чолі з директором Центру комплектування Миколою Капітоненком.

Вже в даний час потрібні продукти харчування для територіальної самооборони та для харчування можливих біженців, які може прийняти Бобринецький аграрний коледж.

Продукти довготривалого зберігання можна приносити у коледж (у центрі Бобринця).

На зібранні прозвучало попередження: мародерам пощади не буде.

Вулиці сіл і міста патрулюватимуть. Не лякайтеся:

буде дотримано світлозахисний режим, тому вуличне освітлення вночі відключатимуть. Просимо максимально дотримуватися світломаскувального режиму

Прохання повідомляти по телефонах про підозрілих осіб, чужинців у населених пунктах, про техніку (зокрема розвідувальні літаки тощо).

Донори здають кров у Кропивницькому. Координати нададуть у Бобринецькій міській раді та Кетрисанівській громаді (по телефонах).

Медикаментами, харчуванням лікарня забезпечена. Магазини по селах продуктами забезпечені.

Детальнішу інформацію читайте по мірі подій.

«Честь хлібороба» тимчасово працює в режимі онлайн у співпраці з офіційними сайтами Бобринецької та Кетрисанівської громад.